Ma folytatják a félbeszakadt a Galatasaray-Juventus meccset

A Bajnokok Ligája hatodik, utolsó csoportköre nem hozott teljes fordulót, mert a rossz időjárási körülmények miatt félbeszakadt a B-csoportban rendezett Galatasaray–Juventus mérkőzés. Ma 14.00-tól folytatják, ha az idő is engedi. A többi mérkőzés eredményének tükrében csoportgyőztes a Manchester United és a Real Madrid, illetve veresége ellenére a PSG és a Bayern München is.

Egyelőre nem alakult ki a Bajnokok Ligája A-D csoportjának végeredménye, mert havazás miatt félbeszakadt a Galatasaray–Juventus mérkőzés, amelyet ma 0-0-s állásból 14 órakor folytatnak. A két csapat a B-csoport második, még továbbjutást érő helyéért küzd a csoportgyőztes Real Madrid mögött. A törököknek ehhez mindenképp győzniük kell, már a döntetlennel is a Juventus kerül a Bajnokok Ligája legjobb tizenhat csapata közé. A csoportok első és második helyezettje továbbjutott a Bajnokok Ligája egyenes kieséses szakaszába, a harmadik helyezettek az Európa-ligában folytathatják, míg a csoportok utolsó helyezettjei számára véget értek az európai kupaküzdelmek. Azonos pontszám esetén a csapatok egymás elleni eredményei határozták meg a csoportok végeredményét. A-CSOPORT: Manchester United–Sahtar Doneck 1-0 Gólszerző: Jones (67. ) Real Sociedad–Bayer Leverkusen 0-1 Gólszerző: Toprak (49.) Az A-csoport végeredménye: 1. Manchester United 6 4 2 0 12–3 14 pont 2. Bayer Leverkusen 6 3 1 2 9–10 10 pont 3. Sahtar Doneck 6 2 2 2 7–6 8 pont 4. Real Sociedad 6 0 1 5 1–10 1 pont B-CSOPORT: Galatasaray–Juventus (félbeszakadt) A mérkőzés a 33. percben az erős havazás, a rossz látási viszonyok, illetve a játékosok testi épségére veszélyes körülmények miatt 0-0-s állásnál félbeszakadt. A meccset ma 14.00-tól folytatják onnan, ahol kedd este befejezték a csapatok, vagyis a 33. perctől, gól nélküli állásról. Köbenhavn–Real Madrid 0-2 Gólszerző: Modric (25.), C. Ronaldo (48.) A B-csoport állása 1. Real Madrid 6 5 1 – 20–5 16 pont 2. Juventus 5 1 3 1 9–8 6 pont 3. Galatasaray 5 1 1 3 7–14 4 pont 4. FC Köbenhavn 6 1 1 4 4–13 4 pont C-CSOPORT: Benfica–PSG 2-1 Gólszerző: Lima (45., tizenegyesből), Gaitan (59.), illetve Cavani (37.) Olympiakosz–Anderlecht 3-1 Gólszerző: Saviola (33., 58.), Dominguez (90+5., tizenegyesből), illetve Kljestan (39.) Kiállítva: Koyuate (49.), N’Sakala (88.), Proto (90+3.), mindhárman az Anderlechtből A C-csoport végeredménye 1. PSG 6 4 1 1 16–5 13 pont 2. Olympiakosz 6 3 1 2 10–8 10 pont 3. Benfica 6 3 1 2 8–8 10 pont 4. Anderlecht 6 – 1 5 4–17 1 pont  D-CSOPORT: Bayern München–Manchester City 2-3 Gólszerző: Müller (5.), Götze (12.), illetve Silva (28.), Dzeko (59.), Kolarov (62., tizenegyesből) Viktoria Plzen–CSZKA Moszkva 2-1 Gólszerző: Kolar (76.), Wagner (90.), illetve Musa (65.) Kiállítva: Dzagojev (67.), Wernbloom (90+3.), mindketten a CSZKA Moszkvából A D-csoport végeredménye 1. Bayern München 6 5 0 1 17–5 15 pont 2. Manchester City 6 5 0 1 18–10 15 pont 3. Viktoria Plzen 6 1 0 5 6–17 3 pont 4. CSZKA Moszkva 6 1 0 5 8–17 3 pont