Képernyőn a Real és a Barca

-

Élő sportközvetítések a hazai televíziókban május 21-én, vasárnap:


M4 Sport
11.00: Ritmikus gimnasztika, Eb, Budapest, junior együttes kéziszer döntő
12.15: Ritmikus gimnasztika, Eb, Budapest, felnőtt egyéni döntő
15.00: Autósport, DTM, Lausitzring
16.45: Labdarúgás, NB II, Budaörs-Soroksár
19.00: Kosárlabda, férfi NB 1, negyeddöntő, 5. mérkőzés

Sport 1
14.00: Cselgáncs, GS-verseny, Jekatyerinburg
16.30: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid-Athletic Bilbao
19.45: Labdarúgás, Primera División, Málaga-Real Madrid

Sport 2
16.15: Jégkorong, vb, bronzmérkőzés, Köln
20.00: Labdarúgás, Primera División, Barcelona-Eibar

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

C8
20.45: Jégkorong, vb, döntő, Köln

Eurosport 1
6.45: Labdarúgás, U20-as vb, Zambia-Portugália
13.15: Kerékpár, Giro d’Italia, 15. szakasz
17.30: Kerékpár, kaliforniai körverseny, 8. szakasz
20.30: Labdarúgás, MLS, New England Revolution-Columbus Crew

Eurosport 2
12.45: Labdarúgás, U20-as vb, Olaszország-Uruguay
15.15: Labdarúgás, Bundesliga 2
20.30: Labdarúgás, MLS, Minnesota-Los Angeles Galaxy

Digisport 1
9.50: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Lausitzring, 2. futam
10.35: Autósport, F3, Pau, 2. futam
11.45: Amerikaifutball, HFL, Budapest Cowbells-Budapet Wolves
14.45: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Crotone
19.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, döntő

Digisport 2
13.00: Tenisz, WTA-torna, Róma, döntő
16.00: Tenisz, ATP-torna, Róma, döntő
20.40: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Internazionale

Digisport 3
13.05: Autósport, ADAC GT Masters, Lausitzring, 2. futam
14.55: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Bologna
17.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, bronzmérkőzés
22.00: Autósport, Indy 500, kvalifikáció

Spíler TV
8.35, 9.05 és 9.35: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Le Mans, bemelegítés, Moto3, Moto2, MotoGP
10.55, 12.10 és 13.50: Gyorsaságimotoros-vb, Francia Nagydíj, Le Mans, futam, Moto3, Moto2, MotoGP
21.05: Jégkorong, NHL, keleti főcsoportdöntő, Pittsburgh Penguins-Ottawa Senators