Képernyőn a Real, a Bayern, az Arsenal és a Manchester City

-

Élő sportközvetítések a hazai televíziókban december 10-én, szombaton:


M4 Sport
0.00: Úszás, rövidpályás vb, Windsor
7.30: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Sanghaj
15.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Debrecen
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-MTK


Sport 1
12.45: Labdarúgás, Primera División, Osasuna-FC Barcelona
16.00: Labdarúgás, Primera División, Real Sociedad-FC Valencia
18.15: Vízilabda, férfi BL, Szolnok-Olimpiakosz
20.30: Labdarúgás, Primera División, Real Madrid-Deportivo La Coruna

Sport 2
16.15, 18.30 és 20.45: Kézilabda, női Európa-bajnojkság, középdöntő
22.30: Ökölvívás, profi gála, Anthony Joshua-Eric Molina

Sport M
13.00, 15.15, 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.15 és 12.30: Alpesi sí, világkupa, Val d'Isere
10.30 és 13.30: Alpesi sí, világkupa, Sestriere
11.30 és 14.30: Sílövészet, világkupa, Szlovénia
15.30: Síugrás, világkupa, Lillehammer
20.30: Kerékpár, Amszterdami hatnapos

Eurosport 2
11.00: Sífutás, világkupa, Davos
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-VfL Wolfsburg
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Werder Bremen
20.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Franciaország

Digisport 1
13.55: Rögbi, Bajnokok Kupája, Ulster Rugby-Clermont Auvergne
16.55: Kézilabda, SEHA Liga, PPD Zagreb-Telekom Veszprém
20.40: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Lazio

Digisport 2
15.45: Vízilabda, férfi Eurokupa, negyeddöntő, visszavágó, Ferencváros-Primorje Rijeka
17.55: Labdarúgás, Serie A, Crotone-Pescara
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-Montpellier
22.00: Küzdősport, K-1, Glory-sorozat, Németország

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Gironsins Bordeaux-AS Monaco
19.25: Vízilabda, férfi BL, Olympique Nice - OSC-Újbuda
20.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, San Lorenzo-Union

Spíler TV
13.05: Labdarúgás, Premier League, Watford-Everton
15.35: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Stoke City
18.05: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-Manchester City
22.00: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-Ottawa Senators