Képernyőn a női kézi BL Final Four

-

Élő sportközvetítések a hazai televíziókban május 6-án, szombaton:


M4 Sport
16.00: Labdarúgás, U17-es Eb, Skócia-Magyarország, Zágráb
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vasas FC-Paksi FC
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK-Ferencváros

Sport 1
11.30: Autósport, TCR-sorozat, Spa Francorchamps
15.00: Kézilabda, női BL, elődöntő, Buducnost Podgorica-Győri Audi ETO
17.30: Kézilabda, női BL, elődöntő, CSM Bucuresti-Vardar Szkopje
20.30: Labdarúgás, Primera División, Granada-Real Madrid

Sport 2
16.15: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid-Eibar
18.30: Labdarúgás, Primera División, FC Barcelona-Villarreal
20.30: Jégkorong, vb, csoportmérkőzés, Németország-Svédország

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
13.15: Kerékpár, Giro d’Italia, 2. szakasz
17.45: Labdarúgás, U17-es Eb, Spanyolország-Olaszország
19.30: Autósport, World Endurance bajnokság, Spa Francorchamps
20.45: Lovassport, Francia Nagydíj, Franciaország

Eurosport 2
12.00: Labdarúgás, U17-es Eb, Franciaország – Feröer-szigetek
13.15: Labdarúgás, U17-es Eb, Horvátország-Törökország
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Darmstadt
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Leipzig
21.00: Strandlabdarúgás, vb, Bahama-szigetek, elődöntő, Irán-Tahiti
22.30: Strandlabdarúgás, vb, Bahama-szigetek, elődöntő, Olaszország-Brazília

DigiSport 1
11.00: Tenisz, WTA-torna, Prága, döntő
13.10: Labdarúgás, skót bajnokság, Inverness-Hamilton
16.00: Tenisz, WTA-torna, Rabat, döntő
17.40: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Cagliari
20.25: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Torino

DigiSport 2
11.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Bastia
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nancy-Monaco

DigiSport 3
12.15: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Hockenheim
16.55: Tenisz, WTA-torna, Madrid

Spíler TV
8.40: Autósport, Supercars bajnokság, Perth SuperSprint
9.50, 10:50, 12.30, 13:25, 14:05, 14:30, 15:00: Gyorsaságimotoros-vb, Spanyol Nagydíj, Moto2, Moto3, Moto GP, szabadedzések, időmérők
16.00: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-Watford
18.30: Labdarúgás, Premier League, Swansea City-Everton
22.05: Jégkorong, NHL, Ottawa Senators–New York Rangers
1.05: Jégkorong, NHL, Washington Capitals–Pittsburgh Penguins

Super TV2
13.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Crystal Palace