Képernyőn a Német- és a Spanyol Kupa döntője

-

Élő sportközvetítések a hazai televíziókban május 27-én, szombaton:


M4 Sport
9.45: Kajak-kenu, világkupa, Szeged, döntők
11.15: Autósport, WTCC, Németország, Nürburgring 1. futam
12.30: Autósport, WTCC, Németország, Nürburgring, 2. futam
13.30: Forma-1, Monacói Nagydíj, időmérő edzés
15.15: Vízilabda, Bajnokok Ligája Final Six, a 3. helyért
16.30: Vízilabda, Bajnokok Ligája Final Six, a döntő
18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, utolsó forduló, Budapest Honvéd-Videoton

Sport 1
13.15: Futsal, spanyol bajnokság, rájátszás
16.00: Kézilabda, Challenge Kupa, döntő, AHC Potaissia Turda – Sporting Portugal
17.45: Labdarúgás, FA Kupa, döntő, Arsenal-Chelsea
21.00: Ökölvívás, profi gála, Sheffield, Kell Brook-Errol Spence

Sport 2
14.30: Tenisz, ATP 250-es torna, Lyon, döntő
20.00: Labdarúgás, Német Kupa, döntő, Eintracht Frankfurt-Borussia Dortmund

Sport M
13.00, 15.15, 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
11.15: Autósport, WTCC, Németország, Nürburgring 1. futam
12.15: Autósport, WTCC, Németország, Nürburgring, 2. futam
13.30. Kerékpár, Giro d’Italia, 20. szakasz

Eurosport 2
9.45: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Portugália-Irán
12.45: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Japán-Olaszország
15.00: Tenisz, ATP 250-es torna, Genf, döntő

Digisport 1
15.00: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Bologna
21.10 Labdarúgás, Spanyol Király Kupa, döntő, FC Barcelona-Alaves

Digisport 2
15.40: Autósport, Euroformula Open, Spa, 1. futam
16.40 Autósport, GT Open, Spa, 1. futam
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Chievo
22.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Eugene

Digisport 3
21.35: Labdarúgás, argentin bajnokság

Spíler TV
11.55: Motorsport, Superbike-világbajnokság, Donington Park, Superpole 1.
12.20: Motorsport, Superbike-világbajnokság, Donington Park, Superpole 2.
12.55: Motorsport, Supersport-világbajnokság, Donington Park, Superpole 1.
13.20: Motorsport, Supersport-világbajnokság, Donington Park, Superpole 2.
13.55: Motorsport, Supersport300-világbajnokság, Donington Park, Superpole 1
14.20: Motorsport, Supersport300-világbajnokság, Donington Park, Superpole 2.
15.55: Motorsport, Superbike-világbajnokság, Donington Park, 1. futam
18.00: Salakmotor, FIM Speedway Grand Prix, Lettország