Képernyőn a Forma 1-es Spanyol Nagydíj

-

Élő sportközvetítések a hazai televíziókban május 14-én, vasárnap:


M4 Sport
9.00: Autósport, GP3, Spanyol Nagydíj, 2. futam, Barcelona
10.15: Autósport, Forma-2, Spanyol Nagydíj, 2. futam, Barcelona
12.15: Túraautó-vb, Magyar Nagydíj, 1. futam, Hungaroring
13.45: Forma-1, Spanyol Nagydíj, futam, Barcelona
17.15: Labdarúgás, NB II, Soroksár-Balmazújváros

Sport 1
10.45: Autósport, TCR-sorozat, Monza, 2. futam
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Celta Vigo
19.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Sevilla

Sport 2
16.15: Jégkorong, vb, csoportmérkőzés, Szlovákia-Egyesült Államok
20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Barcelona

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.30: Autósport, Porsche Szuperkupa, Barcelona, 2. futam
12.30 és 13.30: Túraautó-vb, Magyar Nagydíj, Hungaroring, 1. és 2. futam
14.30: Kerékpár, Giro d’Italia, 9. szakasz
18.15: Labdarúgás, U17-es női Eb, Csehország
23.00: Kerékpár, Kaliforniai körverseny, 1. szakasz

Eurosport 2
9.15 és 10.15: Autósport, ETC Kupa, Hungaroring, 1. és 2. futam
11.30 és 14.15: Motorsport, Supersport-vb, Imola
13.00: Motorsport, Superbike-vb, Imola, 2. futam
15.15: Labdarúgás, német másodosztály
18.00: Autósport, Blancpain Endurance sorozat, Silverstone
22.00: Labdarúgás, MLS, Portland Timbers-Atlanta United

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Sassuolo
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Napoli
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Anderlecht
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Juventus

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Genoa
18.30: Tenisz, ATP-torna, Madrid, döntő
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Lille és St. Étienne – Paris Saint-Germain

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Udinese
20.00: Labdarúgás, argentin bajnokság, Newell’s Old Boys-Rosario Central
22.00: Labdarúgás, argentin bajnokság, Boca Juniors-River Plate

Spíler TV
11.15: Motorsport, Supersport-vb, Imola, futam
12.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Hull City
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Liverpool
17.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Manchester United