Képernyőn a Barca, a Real, a ManUnited és az Arsenal

-

Élő sportközvetítések a hazai televíziókban március 4-én, szombaton:


M4 Sport
9.15: Atlétika, fedettpályás Eb, Belgrád
15.10: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-Budapest Honvéd
17.40: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Ferencváros


Sport 1
14.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Grundfos Tatabánya-Kolding
17.00: Kézilabda, férfi BL, MOL-Pick Szeged - PPD Zagreb
20.30: Labdarúgás, Primera División, FC Barcelona-Celta Vigo
23.00: Ökölvívás, profi gála, London, David Haye-Tony Bellew

Sport 2
1.00, 5.00 és 6.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco
13.30 és 20.00: Darts, UK Open
16.15: Labdarúgás, Primera División, Eibar-Real Madrid
4.00: Tenisz, ATP-torna, döntő, Acapulco

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.00: Alpesi sí, vk, Kranjska Gora, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam
10.30: Sílövészet, vk, Pjongcsang, női üldözéses verseny
12.15: Sílövészet, vk, Pjongcsang, férfi üldözéses verseny
13.15: Sífutás, vb, Lahti, női szabadstílusú 30 km
16.00: Síugrás, vb, Lahti, csapat
18.00: Atlétika, fedettpályás Eb, Belgrád
22.00: Labdarúgás, MLS, Los Angeles Galaxy-FC Dallas
3.00: Alpesi sí, vk, női szuper-óriásműlesiklás, Pjongcsang

Eurosport 2
9.30: Atlétika, fedettpályás Eb, Belgrád
12.30: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam
14.00: Kerékpár, Olaszország, Strade Bianche
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Bayer Leverkusen
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Mönchengladbach-Schalke 04
20.00: Sznúker, Gibraltár Open

Digisport 1
9.00: Tenisz, WTA-torna, Kuala Lumpur
14.40: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Napoli
17.55: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Pescara
20.40: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Chievo
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Velez Sarsfield-Estudiantes
1.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco, döntő

Digisport 2
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Nancy
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Dijon-Nice

Digisport 3
19.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Mechelen-RSC Anderlecht

Spíler TV
13.05: Labdarúgás, Premier League, Mancester United-Bournemouth
18.05: Labdarúgás, Premier League, FC Liverpool-Arsenal
1.05: Jégkorong, NHL, New York Rangers-Montreal Canadiens
4.00: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-Vancouver Canucks