Huszti gólja is kevés volt a Hannover pontszerzéséhez

Fotó: Getty Images / István Hajdu

Hiába vezetett a Hannover a magyar szélsője találatával, egy utolsó percben bekapott fejesgól miatt végül elbukta a Werder elleni bajnokit.

Huszti Szabolcs a 43. percben szabadrúgásból szerzett vezetést a hazaiaknak, nyolcadik alkalommal volt eredményes a szezonban. Hannover 96 v Werder Bremen - Bundesliga - A bennmaradásért harcoló Bremen előbb Di Santo góljával egyenlített, majd egy szögletet követő utolsó perces Prödl-fejessel a győzelmet is megszerezte, és megelőzte Husztiékat a tabellán. A nap másik mérkőzésén a Mönchengladbach két góllal győzte le a rossz szériába került Hamburgot. Vasárnapi eredmények: Hannover-Werder Bremen 1-2 (Gólszerzők: Huszti 43., ill. Di Santo 57., Prödl 90.) Mönchengladbach-Hamburg 3-1 (Daems 36., Raffael 75., Dominguez 78., ill. Zoua 28.) Az angol bajnokság mai fordulójáról itt, az olaszról ide kattintva tájékozódhat.