Győztek a hokis lányok, harmadikok lehetnek a vébén

A feljutásra már nem volt esélye Gömöri Csaba csapatának, de a hosszabbításban kiharcolt győzelem és a pozitív mérleg elég lehet a harmadik helyre a divízió I/B-s vébén.

A magyar női jégkorong-válogatott Ungár Rebeka duplájával, közte a hosszabbítás második percében szerzett góljával nyert a kazah csapat ellen a Ventspilsben zajló divízió I/B-s világbajnokság szombati zárófordulójában. A magyar lányok jelenleg a harmadik helyen állnak, és ha a már biztos tornagyőztes házigazda lettek a zárómérkőzésen legyőzik a hollandokat, meg is tartják ezt a pozíciót. A magyarok három győzelemmel és két vereséggel fejezték be vb-t, a zakóval a kazahok kiestek. NŐI JÉGKORONG, DIVÍZIÓ 1/B VILÁGBAJNOKSÁG (LETTORSZÁG, VENTSPILS), 5. FORDULÓ Kazahsztán–Magyarország 1-2 (0-0, 0-1, 1-0, 0-1) – hosszabbítás után