Felért a dobogóhoz a Ferencváros

Fotó: Europress/AFP / Europress/AFP

-

A Honvéd vendégeként az FTC zsinórban negyedik bajnokiját is megnyerte, és már csak rosszabb gólkülönbségével szorul le a dobogóról az NB I-ben.

Meggyőző fölényben kezdett a Fradi Kispesten, és a félidő derekán egy lesgóllal vezetést szerzett, majd pár percre rá egy büntetőből is betalált. A fordulás után nem tudott újítani a Honvéd, így Thomas Doll csapata gond nélkül aratott újabb győzelmet. A Kispest zsinórban negyedik meccsét vesztette el, az FTC zsinórban negyediket nyerte, és már csak hajszálra van a harmadik helytől. NB I, 25. forduló: Budapest Honvéd-Ferencváros 0-2 (0-2) gólszerző: Gyömbér (28.), Leonardo (35., 11-esből) Az élcsoport: 1. DVSC 50, 2. Győr 47, 3. Videoton 42, 4. FTC 42, 5. Haladás 41 pont