Ez a vasárnap a Super Bowlról szól

Fotó: GETTY IMAGES NORTH AMERICA / JIM ROGASH

-

Vasárnapi sportműsor:


M4 Sport
13.45: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Drezda
18.20: Jégkorong, MOL Liga, UTE-MAC Budapest


Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC Fight Night Houston
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Villarreal
14.45: Kézilabda, EHF Kupa, csoportkör, Érd - Rosztov-Don
16.45: Kézilabda, BL, középdöntő, Esbjerg-Győri Audi ETO KC
24.00: Amerikaifutball, NFL, Super Bowl, Houston

Sport 2
12.00: Jégkorong, KHL, Barisz Asztana-Dinamo Riga
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sporting Gijón-Deportivo Alavés
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Osasuna

Sport M
14.00, 15.15, 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9:00: Szánkó, vk, Németország
11.15: Sífutás, vk, csapat sprint, Pjongcsang
12.30: Északi összetett, vk, Pjongcsang
13.15: Kerékpár, Valenciai körverseny
15.00: Síugrás, vk, Oberstdorf
20.00: Sznúker, Német Masters, Berlin

Eurosport 2
7.00: Universiade, sílövészet, vegyes váltó, Almati
9.45: Északi összetett, vk, Pjongcsang
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, FC Augsburg-Werder Bremen
17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-SV Darmstadt

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Sampdoria
14.55: Labdarúgás, Serie A, Pescara-Lazio
17.45: Labdarúgás, Serie A, Palermo-Crotone
20.25: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Internazionale
23.05: Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 2
6.00: Tenisz, WTA-torna, Tajvan
14.30: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Nancy
19.00: Kézilabda, SEHA Liga, Veszprém-Izvidac (bosnyák)
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne-Olympique Lyon

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Serie, Atalanta-Cagliari
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Waregem-Gent

Spíler TV
2.00: Jégkorong, NHL, St. Louis Blues-Pittsburgh Penguins
14.05: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Swansea City
16.35: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-Manchester United
20.00: Jégkorong, NHL, New York Rangers-Calgary Flames