Csak a szokásos vasárnapi sportmennyiség vár ránk a tévében ma is

-

Vasárnapi sportműsor:


M4 Sport
10.00: Vízilabda, Volvo-kupa, Montenegró–Szlovákia
11.15: Vízilabda, Volvo-kupa, Magyarország–Horvátország
13.00: Alpesi sí, világbajnokság, St. Moritz, női lesiklás
18.00: Kosárlabda, férfi NB I, ZTE–Körmend
20.00: Futsal, férfi Magyar Kupa, döntő


Sport 1
4.00: Küzdősport, UFC 208, Brooklyn
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal–Málaga
14.45: Kézilabda, női EHF-kupa, Alba Fehérvár–HC Leipzig
16.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO KC–Larvik
18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Buducsnoszt Podgorica–FTC-Rail Cargo Hungaria

Sport 2
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas–Sevilla
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid–Celta Vigo

Sport M
14.00, 15.15, 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.00: Sílövészet, világbajnokság, Hochfilzen, női üldözéses verseny
11.30: Alpesi sí, világbajnokság, St. Moritz, női lesiklás
14.30: Sílövlszet, világbajnokság, Hochfilzen, férfi üldözéses verseny
19.45: Sznúker, World Grand Prix, Preston, Döntő

Eurosport 2
10.00: Szabadstílusú sí, világkupa
12.00: Hódeszka,világkupa, Feldberg
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Hoffenheim
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-1. FC Köln

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone–AS Roma
14.55 Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale–Empoli
17.55 Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria–Bologna
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari–Juventus
23.05: Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Nice
17.00 Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Lorient
20.55 Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Olympique Marseille

Digisport 3
14.00 Tenisz, ATP-torna, Szófia
17.55 Labdarúgás, belga bajnokság, Lokeren–Club Brugge

Spíler TV
4.00: Jégkorong, NHL, Edmonton Oilers–Chicago Blackhawks
14.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley–Chelsea
16.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City–Leicester City
21.00: Jégkorong, NHL, Minnesota Wild–Detroit Red Wings