Az El Clásico lesz a nap slágermeccse

Fotó: Getty Images / Paul Gilham

-

Élő sportközvetítések a hazai televíziókban december 3-án, szombaton:


M4 Sport
10.15: Labdarúgás, női U20-as vb, döntő, Koreai NDKFranciaország
15.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MezőkövesdFerencváros
17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DebrecenVideoton
20.15: Vízilabda, női Euroliga, selejtező, DunaújvárosMessina


Sport 1
8.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tokió
12.45: Labdarúgás, Primera División, GranadaSevilla
16.15: Labdarúgás, Primera División, FC BarcelonaReal Madrid
18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, SzegedCelje
20.45: Labdarúgás, Primera División, Atlético MadridEspanyol

Sport 2
10.30: Jégkorong, KHL, Kunlun Red StarSzeversztal
13.15: Futsal, spanyol bajnokság, Movistar InterSantiago Futsal
16.00: Labdarúgás, angol FA-kupa, CharltonMK Dons
18.30: Labdarúgás, Primera División, LeganésVillarreal
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, BarcelonaPSG
22.45: Úszás, amerikai bajnokság

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
8.45 és 14.00: Északi összetett, világkupa, Lillehammer
10.00 és 13.00: Sífutás, világkupa, Lillehammer
11.30 és 14.45: Biatlon, világkupa, Östersund
16.00: Síugrás, világkupa, Klingenthal
20.15: Alpesi sí, világkupa, Lake Louise
22.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

Eurosport 2
10.15: Labdarúgás, női U20-as világbajnokság, döntő, Koreai NDKFranciaország
14.00 és 20.30: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia DortmundBorussia Mönchengladbach
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, LeipzigSchalke 04
22.00: Pályakerékpár, Revolution Series, Egyesült Királyság

Digisport 1
13.10: Labdarúgás, skót bajnokság, MotherwellCeltic
16.55: Labdarúgás, MontpellierPSG
20.25: Labdarúgás, Serie A, JuventusAtalanta

Digisport 2
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Club BruggeOostende
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, AS MonacoBastia

Digisport 3
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, MetzOlympique Lyon

Spíler TV
13.05: Labdarúgás, Premier League, Manchester CityChelsea
15.35: Labdarúgás, Premier League, Tottenham HotspurSwansea
18.05: Labdarúgás, Premier League, West Ham UnitedArsenal
1.00 (vasárnap hajnal): Jégkorong, NHL, Tampa Bay LightningWashington Capitals