A szegedi kézisek közel a Final Fourhoz

Fotó: MTI / MTI

-

A Pick Szeged kétgólos vereséget szenvedett a portugál Sporting vendégeként, így behozható hátrányban várja a visszavágót a férfikézilabda-EHF-kupa negyeddöntőjében.

Az első félidő 15. percében már négy góllal vezetett (4-8) a magyar csapat, ám fokozatosan felzárkóztak a hazaiak. A fordulás után sokáig fej fej mellett haladt a két együttes, ám a hajrá a portugáloknak sikerült jobban.    A visszavágót jövő vasárnap rendezik Szegeden, míg a sorozat történetében először sorra kerülő Final Four Berlinben lesz május 17-én és 18-án. Férfi EHF Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés: Sporting CP (portugál) – Pick Szeged 29-27 (11-12) Gólszerzők: Portela 8, Solha 6/2, Marzo 4, Marzo 4, Moreira 4, Antunes 1, Silva 1, Dias 1, illetve Larholm 8/4, Balogh 6, Mindegía 5, Kekezovic 3, Zubai 2, Prce 1, Ancsin 1, Parrondo