A legvégén húzta be a három pontot a Lazio

Fotó: Getty Images / István Hajdu

A Lazio hazai pályán az utolsó percekben szerzett Candreva-góllal győzött, a Fiorentina a hétközi forduló után megint győzelem nélkül maradt a Serie A-ban.

Az idény egyik meglepetéscsapata, a Parma kétszer is fel tudott állni a Lazio otthonában (másodszor komikus öngóllal), ám Antonio Candreva az utolsó másodpercekben behúzta a hazaiaknak a három pontot. A Fiorentina a Szinisa Mihajlovics edző irányítása alatt egyre élénkebb életjeleket mutató Sampdoria otthonában játszott 0-0-át. Hellas Verona FC v Genoa CFC - Serie A - A többi találkozó közül a borzasztó sorozatát megtörő Verona háromgólos sikere érdemel említést, mert az újonc egy félidőt emberhátrányban játszott Albertazzi kiállítása miatt. A forduló eredményei: Bologna–Atalanta 0-2 (Gólszerzők: De Luca 22., Estigarribia 26.) AC Milan–Chievo 3-0 (Balotelli 4., Kaká 27., 54.) Sassuolo–Roma 0-2 (Destro 16., Bastos 96.) Hellas Verona–Genoa 3-0 (Donadel 35., Toni 88., 90.) Lazio–Parma 3-2 (Lulic 15., Klose 67., Candreva 91. ill. Biabiany 26., Ciani 81.-öngól) Sampdoria–Fiorentina 0-0 Torino-Cagliari 2-1 (El-Kaddouri 45., Cerci 71., ill. Nene 78.) Napoli–Juventus 20:45-től A Bundesliga történéseiről itt, az angol bajnokságról erre olvashat.