A harmadik fordulóban sem kímélte az Újpestet az MLSZ

Fotó: MTI / Illyés Tibor

-

Az NB I mindhárom fordulója után kapott büntetést a lila-fehér csapat. Ezúttal tárgyakat is bedobáltak a pálya mellé.

A Videoton - Újpest (2-2) mérkőzésen pirotechnikai eszközök használatáért, az ellenfél szidalmazásáért, rasszista megnyilvánulásáért kapott 600 ezer forint büntetést az Újpest. A mérkőzésen végig a vendégcsapat vezetett, az utolsó öt percnek is 0-2-es állással futottak neki, azonban a Videoton néhány perccel a vége előtt kiegyenlített. A szurkolók tárgyakat dobáltak a pálya közelébe, ezzel is indokolta a büntetést az MLSZ.
Az Újpest korábban felfüggesztett zárt kapus mérkőzéssel büntették, majd az Újpest-Ferencváros mérkőzés után életbe is lépett a büntetés. A következő, Vasas elleni meccsét szurkolói nélkül fogja lejátszani a lila-fehér csapat.