A Barca és az Atlético is hozta a kötelezőt

Fotó: AFP / PEDRO ARMESTRE / AFP / PEDRO ARMESTRE

-

A címvédő FC Barcelona hazai pályán kissé nehézkesen ugyan, de 3-1-re legyőzte a sereghajtó Real Betist szombaton a spanyol labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában. Az Atlético Madrid is győzni tudott, egy góllal diadalmaskodott hazai pályán a Villareal ellen.

A katalánok Lionel Messi két találatával, valamint egy öngóllal diadalmaskodtak, az argentin klasszis egy büntetőt értékesített, majd a hajrában egy másikat kihagyott, de a kipattanót már a hálóba lőtte. A Barcelona sikerével továbbra is egypontos hátránnyal követi a listavezető Atlético Madridot, amely egygólos győzelmet aratott a vendég Villarreal felett szombaton a spanyol labdarúgó-bajnokság 32. fordulójában. A sorozatban hatodik bajnoki sikerét elkönyvelő fővárosiak gólját Raul Garcia fejelte a 14. percben. Az este folyamán a bajnoki cím harmadik esélyese, a Real Madrid is pályára lépett, a jelenleg is tartó mérkőzésen Illaramendi és Bale góljaival 2-0-ra vezetnek a Real Sociedad otthonában.

Így nyert a Barca

Így meg az Atlético

Primera División, 32. forduló:

FC Barcelona–Real Betis 3-1 (1-0) Atlético Madrid–Villarreal 1-0 (1-0) pénteken játszották: Almería–Osasuna 1-2 (0-2) zajlik: Real Sociedad–Real Madrid 20.00 később: Rayo Vallecano–Celta Vigo 22.00 vasárnap: Málaga–Granada 12.00 Elche–Getafe 17.00 Sevilla–Espanyol 19.00 Real Valladolid–Valencia 21.00 hétfőn: Levante–Athletic Bilbao 22.00