Real–Atlético és Orbán-derbi a tévében

Fotó: AFP / PEDRO ARMESTRE / AFP / PEDRO ARMESTRE

-

A Veszprém és a Fradi kézisei is játszanak, és láthatja a Barca futsalosait is szombaton. Hab a tortán: Felcsút–Vidi az NB I-ből, ugyanott a Honvéd–Fradinál csak azt sajnáljuk, hogy nem a Groupama Arénában lesz, ahová így hiába csábít a hosszú combú lány.


M4
9.00: Gyorskorcsolya, sprint-vb, Szöul
15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia–Videoton FC
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd–Ferencváros
20.12: Vízilabda, férfi ob I, OSC–Eger

Sport 1
14.00: Kézilabda, női BL, középdöntő, FTC-Rail Cargo Hungaria–Baia Mare
17.15: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, Flensburg-Handewitt–MVM Veszprém
20.30: Kézilabda, női KEK, negyeddöntő, visszavágó, Issy Paris–Érd

Sport 2
13.00: Futsal, spanyol bajnokság, Barcelona–Movistar Inter
15.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid–Atlético Madrid
20.30: Ökölvívás, profi gála, Manchester, Carl Frampton–Scott Quigg

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.15: Alpesi sí, vk, női szuper-óriásműlesiklás, Soldeu–El Tarter
12.45: Síugrás, vk, Almati
14.45: Északi összetett, vk, Val di Fiemme
19.15: Sznúker, Európa Torna, Lengyelország

Eurosport 2
10.00: Északi összetett, vk, Val di Fiemme
11.00 és 13.45: Sílövészet, Európa-bajnokság, Oroszország
12.00: Alpesi sí, vk, férfi szuper-óriásműlesiklás, Hinterstoder
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg–Bayern München
18.30: Sznúker, Európa-torna, Lengyelország
19.15: Motokrossz, világbajnokság, Katar

Digisport 1
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United–Sunderland
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City–Norwich
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, WBA–Crystal Palace
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan–Torino
23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Huracán–San Lorenzo

Digisport 2
17.00: Vízilabda, női Euroliga, UVSE–Mataro
18.55: Kézilabda, Bundesliga, Kiel–Füchse Berlin

Digisport 3
16.00: Tenisz, WTA-torna, Doha, döntő
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli–AS Roma
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims–Bordeaux