Legjobb, ha megtanul tévézés közben edzeni

Fotó: MTI / Mohai Balázs

-

Különben a mai sportműsor könnyen mélyvénás trombózishoz vezethet: Veszprém, Real, Fradi, tenisz, Dortmund-Bayern, Napoli, téli sportok.


M4 Sport
12.00: Tenisz, Davis Kupa euro-afrikai zóna I-es csoport, 1. forduló, Budapest, Magyarország-Izrael, Városligeti Műjégpálya
15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Újpest FC
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Diósgyőri VTK

Sport 1
16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, MVM Veszprém-Orlen Plock
20.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Barcelona - Rhein-Neckar Löwen

Sport 2
12.30: Futsal, spanyol bajnokság, Santiago-Navarra
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Celta Vigo

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.15: Alpesi sí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Kranjska Gora, 1. futam
10.30: Alpesi sí, világkupa, női óriás-műlesiklás, Jasna, 1. futam
11.00: Sílövészet, világbajnokság, Oslo, férfi sprint
13.00: Alpesi sí, világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Kranjska Gora, 2. futam
13.30: Alpesi sí, világkupa, női óriás-műlesiklás, Jasna, 2. futam
14.30: Sílövészet, világbajnokság, Oslo, női sprint
15.45: Síugrás, világkupa, Wisla
21.00: Sífutás, világkupa, Kanada

Eurosport 2
9.45 és 13.30: Északi összetett, világkupa, Németország
12.00: Hódeszka, világkupa, Svájc
14.15: Kerékpár, Strade Bianchi, Olaszország
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Mönchengladbach
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Bayern München

Digisport 1
8.00: Tenisz, WTA-torna, Kuala Lumpur
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Arsenal
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Stoke City
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Leicester City
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Chievo
23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Gimnasia La Plata-San Lorenzo

Digisport 2
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris-Saint Germain - Montpellier
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers - Saint-Étienne

Digisport 3
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Sampdoria
20.00: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Saint Truiden
22.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey