Görbiczék és Neymarék a képernyőn

Fotó: Getty Images / Clive Brunskill

-

Továbbá Liverpool–ManCity, Juventus–Inter és még ami szem-szájnak ingere. Vasárnapi élők.


M4
9.00: Gyorskorcsolya, sprintvilágbajnokság, Szöul
17.00: Jégkorong, MOL Liga, elődöntő, 3. mérkőzés, Debrecen–DVTK Jegesmedvék

Sport 1
12.45: Kézilabda, női EHF-kupa, negyeddöntő, visszavágó, Dunaújvárosi Kohász KA–Asztahanocska
14.45: Kézilabda, női BL, középdöntő, CSM Bucuresti–Győri Audi ETO KC
17.00: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, MOL-Pick Szeged–Vardar Szkopje
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona–Sevilla

Sport 2
12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal–Levante
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia–Athletic Bilbao
19.30: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, Rhein-Neckar Löwen–Kolding

Sport M
12.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.15: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, Hinterstoder
10.30: Alpesi sí, vk, női kombináció, Soldeu El-Tarter
12.45: Síugrás, vk, Almati
15.00: Kerékpározás, Kuurne–Brüsszel–Kuurne, belga egynapos verseny
20.05: Sznúker, Európa-torna, Lengyelország

Eurosport 2
10.00: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme
10.45: Sílövészet, Európa-bajnokság, Oroszország
12.30: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, Hinterstoder
13.30: Alpesi sí, vk, női kombináció, Soldeu El-Tarter
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, FC Augsburg–Borussia Mönchengladbach
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund–Hoffenheim
19.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt–Schalke 04

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo–Bologna
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United–Arsenal
17.15: Labdarúgás, angol Ligakupa, Liverpool–Manchester City
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus–Internazionale
23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Racing Club–Boca Juniors

Digisport 2
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham–Swansea
17.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Gazélec Ajaccio–Olympique Marseille
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon–PSG

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo–Genoa
17.55: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica–Uniao da Madeira
20.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Colon–Rosario