Az év első bombasztikus hétvégi sportkínálata

-

Barcelona, Real Madrid, Manchester United, Roma-Milan, Fradi és Győr a kézi-BL-ben, rájátszás az NFL-ben, mi kell még? Élő sportközvetítések a hazai televíziókban január 9-én, szombaton:


M4 Sport
14.15: Gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk
19.00: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-HCB Südtirol

Sport 1
13.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Rosztov Don-FTC-Rail Cargo Hungaria
15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO KC-Buducnost Podgorica
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Athletic Bilbao
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Deportivo La Coruna

Sport 2
6.00 : Tenisz, ATP-torna, Brisbane
13.45: Labdarúgás, FA Kupa, Wycombe Wanderers-Aston Villa
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Granada
18.30: Labdarúgás, FA Kupa, Manchester United-Sheffield United
22.00: Amerikai futball, NFL, rájátszás, Houston Texans-Kansas City Chiefs
2.00 (vasárnap hajnal): Amerikai futball, NFL, rájátszás, Cincinnati Bengals-Pittsburgh Steelers

Sport M
13.00 és 15.15: Lósport, futam

Eurosport 1
8.00: Szánkó vk, Lettország
9.15 és 11.30: Alpesi sí vk, Altenmarkt-Zauchensee, női lesiklás
10.30 és 13.30: Alpesi sí vk, Adelboden, férfi óriásműlesiklás
12.45: Sílövő vk, Németország, férfi üldözéses klasszikus stílusú verseny
15.00: Sílövő vk, Németország, női üldözéses klasszikus stílusú verseny
16.00: Tenisz, ATP-torna, Doha, döntő
18.00: Síugró vk, Willingen
19.45 és 20.35: Darts, BDO-világbajnokság

Eurosport 2
9.30 és 11.00: Szánkó vk, Lettország
12.15: Sífutó vk, Val di Fiemme, női 10 km, klasszikus tömegrajt
14.15: Sífutó vk, Val di Fiemme, férfi 15 km, klasszikus verseny
16.45: Gyorskorcsolya, Európa-bajnokság, Minszk

Digisport 1
8.30: Tenisz, Hopman Kupa, döntő
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Carpi-Udinese
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Lazio
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-AC Milan
2.00 (vasárnap hajnal): Tenisz, WTA-torna, Sydney

Digisport 2
10.30: Tenisz, WTA-torna, Brisbane, döntő
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Troyes
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Ajaccio