Vegyen fel egy asszisztenst, mert ezt egyedül nem fogja bírni

Fotó: MTI / Kovács Tamás

-

FTC-Újpest, Barca, Real, Bayern melett lesznek még olasz és angol meccsek, MotoGP, WTCC, kézi-BL és egy magyar profi ökölvívó címmeccs is. Élő sportközvetítések a tévében április 23-án, szombaton.


M4 Sport
11.00: Röplabda, férfi NB I, döntő, 2. mérkőzés, Vegyész RC-Kazincbarcika - Fino Kaposvár SE
16.15: Ökölvívás, Bedák Zsolt-Nonito Donaire WBO kispehelysúlyú világbajnoki címmérkőzés
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - Diósgyőri VTK
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Újpest FC

Sport 1
12.00: Tenisz, ATP-torna, Bukarest
15.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Vardar Szkopje-MVM Veszprém
20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, PPD Zagreb - Paris Saint-Germain

Sport 2
13.30: Tenisz, ATP-torna, Barcelona
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Real Madrid
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Málaga
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Sporting Gijón

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport

11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

Eurosport 2
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Bayer Leverkusen
22.00: Labdarúgás, MLS, Montreal Impact-Toronto FC

Digisport 1
8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGp, Moto2
11.55: Autósport, Formula E, Franciaország, időmérő edzés
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Stoke City
15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Newcastle United
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Udinese
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 2
8.10: Autósport, Formula E, Franciaország, 1. szabadedzés
11.10: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Mogyoród, 1. futam
12.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, Moto3, időmérő edzés
13.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
14.10: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés
15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Spanyol Nagydíj, Moto2, időmérő edzés
15.55: Autósport, Formula E, Franciaország, futam
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Olympique Lyon
19.30: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Mogyoród, 2. futam
20.55: Labdarúgás, francia Ligakupa, döntő, Paris Saint-Germain - Lille

Digisport 3
13.30 és 18.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart