Vasárnap, az igazi sportnap!

-

Vasárnapi sportműsor:


M4 Sport
8.30 és 9.45: Túraautó-vb, Kínai Nagydíj
14.30: Német túraautó-bajnokság, Hungaroring, 2. futam
16.45: Labdarúgás, NB II, Puskás Akadémia–ZTE
18.45: Kézilabda, férfi NB I, Komló–Csurgó


Sport 1
04.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Brazíliaváros
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés–Valencia
16.30: Kézilabda, férfi BL, Szeged–Löwen
19.15: Kézilabda, férfi BL, Kiel–PSG

Sport 2
09.00: Atlétika, Berlin-maraton
13.30: Jégkorong, KHL, Szalavat Julajev–Medvescak Zagreb
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid–Deportivo La Coruna
19.00: Amerikaifutball, NFL, Green Bay Packers–Detroit Lions
22.30: Amerikaifutball, NFL, Kansas City Chiefs–New York Jets

Sport M
13.00, 15.15, 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
01.00: Futsal, vb, Kolumbia, negyeddöntő
08.30 és 9.30: Túraautó-vb, Kínai Nagydíj
11.00: Autósport, Formula Renault Európa-kupa
14.30: Kerékpár, Benelux körverseny
22.00: Labdarúgás, MLS, Los Angeles Galaxy–Seattle

Eurosport 2
01.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls–Montreal
08.00: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim–Schalke
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Köln–Leipzig
22.15: Futsal, vb, Kolumbia, negyeddöntő

Digisport 1
05.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió
10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Aragón Nagydíj, Moto3, futam
12.10: Gyorsaságimotoros-vb, Aragón Nagydíj, Moto2, futam
13.50: Gyorsaságimotoros-vb, Aragón Nagydíj, MotoGP, futam
15.30: Tenisz, ATP-torna, Metz
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina–Milan
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 2
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino–Roma
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Inter–Bologna
17.00: Labdarúgás, Nancy–Nice
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille–Nantes

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne–Lille
19:55: Autósport, NASCAR, Hampshire

Spíler TV
01.00: Jégkorong, vk, elődöntő
16.35: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham–Southampton
19.00: Jégkorong, vk, elődöntő