Ünnepi sportkínálat a tévékben

-

Vasárnapi sportműsor:


M4 Sport
10.45 és 15.15: Asztalitenisz, Európa-bajnokság
20.45: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, futam


Sport 1
14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-Rail Cargo Hungaria - Asztrahanocska
16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Meskov Breszt
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Athletic Bilbao

Sport 2
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Deportivo La Coruna
14.30: Tenisz, ATP-torna, Antwerpen
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Atlético Madrid
19.00: Amerikaifutball, NFL, Philadelphia Eagles-Minnesota Vikings
22.30: Amerikaifutball, NFL, Pittsburgh Steelers-New England Patriots

Sport M
12.00 és 15.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.45: Alpesi sí, világkupa, férfi óriásműlesiklás, 1. futam, Sölden
11.00: Asztalitenisz, Európa-bajnokság
12.45: Alpesi sí, világkupa, férfi óriásműlesiklás, 2.futam, Sölden
14.00: Kerékpár, Pályakerékpár, Európa-bajnokság, St. Quentin
18.30: Autósport, Porsche Szuperkupa, Austin, Egyesült Államok
22.00: Labdarúgás, MLS, Seattle Sounders-Real Salt Lake

Eurosport 2
7.45: Kerékpár, Tour of Hainan, Kína
11.00: Autósport, Formula Renault Európa Kupa, Estoril
12.45: Asztalitenisz, Európa-bajnokság
13.30: Sznúker, Kína
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Werder Bremen
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Mainz

Digisport 1
0.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, River Plate-Atlético Rafaela
11.00: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
13.00: Tenisz, ATP-torna, Moszkva
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Internazionale
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Sassuolo
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Palermo
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, San Lorenzo-Estudiantes

Digisport 2
4.00, 5.10 és 6.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Ausztrál Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Pescara
14.30: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Anderlecht
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-OGC Nice
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Olympique Marseille

Digisport 3
12.55: Labdarúgás, skót bajnokság, St. Johnstone-Dundee United
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Napoli
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, KRC Genk - Sint-Truiden
20.25: Autósport, NASCAR, Talladega Superspeedway

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, Boston Bruins-Montréal Canadiens
4.00: Jégkorong, NHL, Calgary Flames-St. Louis Blues
14.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Southampton
16.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester United
21.00: Jégkorong, NHL, Winnipeg Jets-Edmonton Oilers