Trieszti döntő, Fradi-Honvéd és Ruhr-derbi az étlapon

Fotó: MTI / Kovács Tamás

-

A Benedek-csapat az olaszok ellen zárja a trieszti hetet, a meccs után kiderül, kikkel játszunk az olimpián. Plusz: foci, kézilabda, MotoGP. Sportközvetítések a tévében április 10-én, vasárnap.


M4 Sport
15.30: Vízilabda, Spanyolország-Franciaország, férfi olimpiai selejtező, Trieszt, bronzmérkőzés
17.00: Vízilabda, Magyarország-Olaszország, férfi olimpiai selejtező, Trieszt, döntő
18.57: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Budapest Honvéd

Sport 1
3.00: Ökölvívás, profi gála, Las Vegas, Manny Pacquiao-Timothy Bradley
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sporting Gijón-Celta Vigo
15.45: Kézilabda, női EHF Kupa, elődöntő, visszavágó, Dunaújvárosi KKA-Randers
18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Getafe
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Rayo Vallecano

Sport 2
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Sevilla
19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Buducsnoszt-Baia Mare
21.00: Tenisz, ATP-torna, Houston

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.15: Kerékpár, Párizs-Roubaix
18.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Forde
22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Houston Dynamo-Seattle Sounders FC

Eurosport 2

2.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Miami FC-Tampa Bay Rowdies
7.00, 13.00 és 20.30: Motorsport, Le Mans
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Borussia Dortmund
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-Bayer Leverkusen
20.30: Motorsport, Motokrossz-vb

Digisport 1
14.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Leicester
16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Manchester United
19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Bordeaux
23.00: Labdarúgás, argentin bajnokság, Rosario Central-Célez Sarsfield

Digisport 2
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Fiorentina
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Verona
17.55: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Moto3, futam
19.15: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Moto2, futam
20.55: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, MotoGP, futam

Digisport 3
13.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Monaco
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Stoke City
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Lazio