Topligás rangadók és téli sportok a tévében

Fotó: Getty Images / Alex Livesey

-

Ajax–Feyenoord, Chelsea–MU és OM–PSG is lesz ma élőben. És akkor még csak a fociról beszéltünk.


M4 Sport
13.00: Rövid pályás gyorskorcsolya, világkupa, Drezda
17.57: Vízilabda, férfi ob I, VasasPlaket - FTC-PQS Waterpolo

Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Barcelona
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Valencia
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Sevilla

Sport 2
12.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Ajax-Feyenoord
17.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Midtjylland-Buducnost Podgorica
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Real Madrid

Sport M
12.00, 13.35, 15.30 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
9.15: Szánkó, világkupa, Oroszország, férfiak
10.30: Alpesi sí, világkupa, Garmisch-Partenkirchen, női szuper-óriásműlesiklás
12.15: Sífutás, világkupa, Oslo, női 30 km-es tömegrajtos verseny
14.00: Síugrás, világkupa, Oslo
18.00 és 21.45: Sílövészet, világkupa, Kanada

Eurosport 2
11.30: Kerékpár, Valenciai körverseny
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-1. FC Köln
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-SV Darmstadt
20.30: Sznúker, Német Masters, Berlin

Digisport 1
10.55: Vízilabda, női Bajnokok Ligája, Crvena Zvezda-Szpartak Volgograd
12.40: Vízilabda, női Bajnokok Ligája, UVSE-Centrál - Hungerit-Szentes
14.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Arsenal
16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester United
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille - Paris Saint-Germain
23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Colon-Arsenal Sarandi

Digisport 2
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Internazionale
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Juventus
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Empoli
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Sampdoria

Digisport 3
14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-KAA Gent
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-St. Étienne