Tévéműsor: az Eb-sorsolástól a Fradi–Újpesten át a Barcáig

-

Élő sportközvetítések a hazai televíziókban december 12-én, szombaton:


M4 Sport
9.27: Rövidpályás gyorskorcsolya, vk, Sanghaj
11.57: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Szolnoki Dózsa-Közgép – Szeged-Diapolo, Eger
13.27: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, A-Híd-OSC-Újbuda – ZF-Eger, Eger
15.27: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA – MTK Budapest
18.00: Labdarúgás, a 2016-os franciaországi Európa-bajnokság csoportjainak sorsolása
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros–Újpest FC

Sport 1
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona–Deportivo La Coruna
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo–Espanyol
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla–Sporting Gijón
4.00 (vasárnap hajnal): Ökölvívás, profi gála, Glendale, Pedro Campa–Aaron Herrera

Sport M
13.55: Lóverseny, ügető

Eurosport
9.15: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam, Val d'Isere
10.30: Alpesi sí, vk, női óriás-műlesiklás, 1. futam, Aare
11.30: Sílövészet, vk, Ausztria, női üldözéses verseny
12.15: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam, Val d'Isere
13.30: Alpesi sí, vk, női óriás-műlesiklás, 2. futam, Aare
14.30: Sílövészet, vk, Ausztria, férfi üldözéses verseny
15.45: Síugrás, vk, egyéni, Nizsnij Tahil
18.45: Sznúker, Európa-torna, Gibraltár

Eurosport 2
11.00: Sífutás, vk, Davos, női 15 km szabadstílusú
12.00: Hódeszka, vk, Montafon
12.30: Hódeszka, vk, Carezza
13.45: Sífutás, vk, Davos, férfi 30 km szabadstílusú
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München–Ingolstadt
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen–Borussia Mönchengladbach
20.45: Műkorcsolya, GP, Spanyolország, férfi szabadprogram

Digisport 1
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich City–Everton
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City–Swansea City
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth–Manchester United
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese–Internazionale

Digisport 2
13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Aberdeen–Hearts
15.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims–Nice
18.00: Kézilabda, SEHA Liga, MVM-Veszprém - Borac Banja Luka
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Lorient

Digisport 3
11.30: Tenisz, International Premier Tennis League
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Bologna
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo–Torino