Szuperrangadók, győri BL-meccs, MotoGP-döntés – dúsgazdag sportkínálat

-

Élő sportközvetítések november 8-án, vasárnap:


M4 Sport
12.57: Kézilabda, férfi Provident-kupa, Magyarország–Argentína, Debrecen
14.57: Labdarúgás, NB II, Mezőkövesd–Budaörs
17.57: Vízilabda, férfi ob I, A-Híd OSC Újbuda – FTC-PQS Waterpolo
20.15: Rövid pályás gyorskorcsolya, világkupa, Toronto

Sport 1
12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao–Espanyol
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona–Villarreal
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid–Sporting Gijón
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla–Real Madrid

Sport 2
12.30: Labdarúgás, holland bajnokság, PSV Eindhoven–Utrecht
14.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Feyenoord–Ajax
16.30, Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO KC–Hypo Niederösterreich
19.00: Amerikaifutball, NFL, Carolina Panthers–Green Bay Packers
22.30: Amerikaifutball, NFL, Indianapolis Colts–Denver Broncos

Sport M
10.55: Lósport, futam

Eurosport
9.00, 12.00, 16.00 és 19.00: Sznúker, Euro Tour, Szófia
14.20: Lovaglás, világkupa, Verona
21.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls–DC United
23.00: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Chile

Eurosport 2
8.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund–Schalke 04
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, FC Augsburg–Werder Bremen
19.45: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, Chile
23.00: Labdarúgás, MLS, Colombus Crew–Montreal Impact

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino–Internazionale
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Lazio
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal–Tottenham
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon – Saint-Etienne
23.10: Labdarúgás, brazil bajnokság, Cruzeiro–São Paulo

Digisport 2
10.55: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, Moto3, futam
12.15: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, Moto2, futam
13.35: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, MotoGP, futam
15.05: Tenisz, ATP-torna, Párizs, döntő
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli–Udinese
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria–Fiorentina

Digisport 3
14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa–Manchester City
16.55: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica–Boavista
20.00: Autósport, NASCAR, Texas