Szuper lesz ez a nap!

-

Délelőtt ugyanis Zauchensee-ben szuper-óriásműlesikló futamot rendeznek ma, két csatornán is nézhetjük. De akit nem érdekel a sí, annak kezdődik a póló-Eb, a szerbekkel készül a kéziválogatott az Eb-re, pályára lép a Chelsea, a Juventus, és este emberi időben folytatódik az NFL rájátszása is. Élő sportközvetítések a hazai televíziókban január 10-én, vasárnap:


M4
11.30: Alpesi sí vk, Zauchensee, női szuper-óriásműlesiklás
15.00: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, női csoportmérkőzés, Hollandia-Magyarország
17.25: Kézilabda, férfi felkészülési mérkőzés, Magyarország-Szerbia
20.25: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfi csoportmérkőzés, Horvátország-Szerbia

Sport 1
15.45: Labdarúgás, FA Kupa, Chelsea-Scunthorpe
17.00: Labdarúgás, FA Kupa, Tottenham-Leicester
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Atlético Madrid

Sport 2
10.00: Tenisz, ATP-torna, Brisbane
12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Sporting Gijón
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Valencia
19.00: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Minnesota Vikings-Seattle Seahawks
22.30: Amerikaifutball, NFL, rájátszás, Washington Redskins-Green Bay Packers

Sport M
13.00 és 15.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.15: Alpesi sí vk, Adelboden, férfi műlesiklás
12.00: Sífutó vk, Németország, férfi tömegrajtos verseny
13.45: Sífutó vk, Val di Fiemme, női 9 km, szabadstílusú verseny
14.45: Sílövő vk, Németország, női tömegrajtos verseny
15.45: Síugró vk, Willingen
18.45: Darts, BDO-világbajnokság
22.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

Eurosport 2
9.15: Szánkó vk, Lettország
11.30: Alpesi sí vk, Altenmarkt-Zauchensee, női szuper-óriásműlesiklás
13.30: Alpesi sí vk, Adelboden, férfi műlesiklás
15.30: Sífutó vk, Val di Fiemme, férfi 9 km, szabadstílusú verseny
20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London
23.30: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Bayer Leverkusen-CA Independiente

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Sassuolo
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Napoli
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nice
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Juventus

Digisport 2
13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-St. Étienne
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Guingamp

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Empoli