Óriási meccskínálat a hazai televíziókban

-

Szombati sportműsor:


M4 Sport
13.15: Kézilabda, férfi NB I, Mol-Pick Szeged–Telekom Veszprém
15.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd–Swietelsky-Haladás
17.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vasas FC–Videoton FC
19.45: Forma–1, Mexikói Nagydíj, időmérő edzés


Sport 1
12.00: Úszás, világkupaverseny, Hongkong
14.30: Tenisz, ATP-torna, Bázel
16.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-Rail Cargo Hungaria–HC Leipzig
20.30: Labdarúgás, Primera División, FC Barcelona–Granada

Sport 2
13.00: Labdarúgás, Primera División, Sporting Gijón–Sevilla
16.15: Labdarúgás, Primera División, Alavés–Real Madrid
18.30: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid–Málaga

Sport M
13.00 és 15.15: Lósport, futam

Digisport 1
2.55, 3.50, 4.50: Gyorsaságimotoros-vb, Malajziai Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
7.30, 10.00: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
13.45: Amerikaifutball, felkészülési mérkőzés, Magyarország–Belgium
17.40: Labdarúgás, Serie A, Bologna–Fiorentina
20.25: Labdarúgás, Serie A, Juventus–Napoli

Digisport 2
6.30, 8.05, 9.00: Gyorsaságimotoros-vb, Malajziai Nagydíj, időmérő edzés, Moto3, MotoGP, Moto2
7.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Malajziai Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
13.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Saint-Étienne–Monaco

Digisport 3
12.55: Labdarúgás, skót bajnokság, Aberdeen–Celtic
15.00: Autósport, Euroformula Open, Jerez, 1. futam
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Toulouse–Olympique Lyon
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Bastia–Dijon FCO

Eurosport 1
8.00 és 13.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína
16.30 és 19.00: Motorsport, Superbike vb, Katar
20.30: Kerékpár, London

Eurosport 2
6.15: Kerékpár, hajnani körverseny
8.15: Kerékpár, Saitama Criterium
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Augsburg–Bayern München
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund–Schalke 04
20.30: Műkorcsolya, GP, Kanada

Spíler TV
1.30: Jégkorong, NHL, New Jersey Devils–Chicago Blackhawks
13.05: Labdarúgás, Premier League, Sunderland–Arsenal
15.35: Labdarúgás, Premier League, West Bromwich Albion–Manchester City
18.05: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace–Liverpool