Nem bírta el a ManUnited az impotens támadójátékot

-

A Southampton idegenben 1-0-ra legyőzte a Manchester Unitedet az angol Premier League 23. fordulójában.

Austin a 87. percben szerezte a győztes gólt. A Manchester United a legutóbbi tizenegy hazai meccséből 10 alkalommal 0-0 volt a félidő, egyszer pedig 0-1, tehát a hazai csapat egyszer sem tudott gólt lőni.

A szombati meccsen a ManUnited szélsői 16-szor adták be a labdát, de egyszer sem értek bele a támadók, a Southampton védői mindannyiszor tisztázni tudtak.

Louis van Gaal vezetőedzőt ismét kifütyülték a szurkolók, kérdés, hogy meddig húzza még a holland szakember.

A másik manchesteri csapat, a ManCity Agüero duplája ellenére csak egy döntetlenre volt képes idegenben a West Ham United ellen, amely hazai pályán öt hónapja veretlen. A szezon meglepetéscsapata, a Leicester City simán, 3-0-ra nyert a Stoke City ellen, Jamie Vardy egy gólt lőtt, így vezeti a góllövőlistát.

A Tottenham 3-1-re verte idegenben a Crystal Palace-t, Dele Alli meglőtte a szezon egyik legszebb gólját: