Nagyon elverték Dzsudzsákékat, a szurkolók megvárták őket

Fotó: Bursaspordabugun.com

-

A Bursaspor hazai pályán súlyos, 4-0-s vereséget szenvedett az Osmanlisportól a török focibajnokság 15. fordulójának nyitómeccsén.

A két csapat 15-15 ponttal állt a forduló előtt, a vendégek azonban a 18. perc után már 2-0-ra vezettek, a szünetben pedig már három volt az előnyük. A Bursaspor hiába próbált váltani, az újabb gól a hajrában ismét az Osmanlispor részéről érkezett, így a vendégek 4-0-ra győztek, és három nyeretlen meccs után tudták ismét begyűjteni a három pontot.

Komoly füttykoncerttel ért véget a meccs

Dzsudzsák Balázs végig a pályán volt a Bursasporban, amely zsinórban ötödik vereségét szenvedte el a török bajnokságban, így visszacsúszott a 13. helyre a tabellán, és egy meccsel többet játszva már csak öt pontra van a kiesőhelytől.

A tabella:

A Bursasporral kapcsolatban mindig jól értesült Bursaspordabugun.com oldal szerint a mérkőzés után a szurkolók egy csoportja megvárta a stadion előtt a játékosokat, és tüntetni kezdett. A csapat busza rendőri kísérettel hagyta el a stadiont.