Most mutassuk meg Szerbiának is!

Fotó: MTI / Kovács Anikó

-

A kézis lányok a déli szomszéddal játszanak, fociból pedig ezúttal európai és dél-amerikai meccsek, valamint az MLS-döntője kerül képernyőre. Akinek pedig ez sem lenne elég, az nézzen sít!


december 6., vasárnap:


M4 Sport

8.30 és 16.27: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Netánja

Sport 1
13.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, THW Kiel – MVM Veszprém
16.15: Kézilabda, női vb, Dánia, Herning, csoportmérkőzés, Japán–Montenegró
18.15: Kézilabda, női vb, Dánia, Herning, csoportmérkőzés, Szerbia–Magyarország
20.45: Kézilabda, női vb, Dánia, Herning, csoportmérkőzés, Tunézia–Dánia

Sport 2
8.00: Cselgáncs, Grand Prix, Tokió, 3. nap
12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad–Eibar
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Vilaarreal–Rayo Vallecano
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New York Giants–New York Jets
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New Orleans Saints–Carolina Panthers

Sport M
13.43: Lósport, futam

Eurosport 1
8.45 és 14.15: Északi összetett, világkupa, Lillehammer
10.00 és 11.45: Sífutás, világkupa, Lillehammer
11.00 és 13.30: Biatlon, világkupa, Svédország
14.45: Síugrás, világkupa, Lillehammer
17.30 és 20.30: Alpesi sí, világkupa, Beaver Creek
18.45: Alpesi sí, világkupa, Lake Louise
21.45: Labdarúgás, amerikai bajnokság, döntő, Columbus Crew–Portland Timbers

Eurosport 2

14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart–Werder Bremen
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt–SV Darmstadt 98

Digisport 1
1.25: Labdarúgás, argentin bajnokság, Estudiantes–Olimpo
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna–Napoli
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina–Udinese
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle–Liverpool
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Carpi–AC Milan

Digisport 2

13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille–Montpellier
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria–Sassuolo
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne–Rennes

Digisport 3
12.30: Tenisz, International Tennis Premier League, UAE Royals–Philippine Mavericks
14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, FC Bruges–Charleroi
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Genk–Anderlecht
20.00: Labdarúgás, brazil bajnokság, Goiás–São Paulo
22.15: Labdarúgás, argentin bajnokság, Racing Club–Independiente