Maradjunk csak a lakásban, nem fogunk unatkozni!

-

A hétvégi eső és zápor szerencsére jó indok arra, hogy ki se mozduljunk a tévé elől. Láthatjuk ma a Veszprém és a Fradi kéziseit BL-meccset játszani, de lesz Békéscsaba–Fradi és Újpest–Videoton NB I-es focimeccs, valamint képernyőre kerül a Real Madrid, a ManUnited, a Chelsea és este a Juventus–Napoli-szuperrangadó is.


A szombati élő közvetítések:

M4 Sport
14.00: Vízilabda, női ob, UVSE–BVSC
15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Békéscsaba 1912 Előre–Ferencváros
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC–Videoton FC
21.00: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, döntő

Sport 1
14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-Rail Cargo Hungaria–Rosztov-Don
17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Besiktas–MVM-Veszprém
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia–Espanyol
2.00 (vasárnap hajnal): Kosárlabda, NBA, All Star-hétvége, skills challenge

Sport 2
14.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, elődöntő
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid–Athletic Bilbao
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal–Málaga

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.15: Alpesi sí, világkupa, Crans Montana, női lesiklás
13.00: Sífutás, világkupa, Falun, férfi 10 km, klasszikus verseny
14.15: Síugrás, női világkupa, Ljubno
16.45: Síugrás, férfi világkupa, Vikersund
20.15: Sílövészet, világkupa, Presque Isle, férfi váltó
1.45 (vasárnap hajnal): Alpesi sí, világkupa, Naiba, férfi műlesiklás, 1. futam
4.45 (vasárnap hajnal): Alpesi sí, világkupa, Naiba, férfi műlesiklás, 2. futam

Eurosport 2
9.00: Szánkó, világkupa, Németország, kettes, 1. futam
10.15: Szánkó, világkupa, Németország, kettes, 2. futam
11.15: Sífutás, világkupa, Falun, női 5 km, klasszikus verseny
12.30: Szabadstílusú sí, világkupa, Idre
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund–Hannover 96
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, FC Köln–Eintracht Frankfurt
20.45: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, döntő

Digisport 1
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland–Manchester United
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton–WBA
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea–Newcastle
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus–Napoli

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli–Frosinone
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG–Lille
19.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht–Waregem

Digisport 3
12.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár
18.00: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires, elődöntők