Már nem hibátlan a ManUnited

Fotó: MTI/EPA / Peter Powell

-

A Manchester United hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a Newcastle Uniteddel a Premier League harmadik fordulójában, ezzel két 1-0-s győzelem után először veszített pontokat.

Premier League, 3. forduló:
Manchester United-Newcastle United 0-0

A Manchesterben kezdőként lépett pályára Bastian Schweinsteiger, de Louis van Gaal lecserélte az 59. percben. Wayne Rooney viszont végig a pályán maradt, de hiába, csak egy érvénytelenített gólig jutott. „Van Gaal sosem fogja beismerni, de a Unitednek hiányzik egy középcsatár. Sokat fognak szenvedni a szezonban, ha nem igazolnak valakit” – jegyezte meg a korábbi angol válogatott Chris Waddle a BBC-nek.

Tény: a Newcastle mindössze harminc százalékban birtokolta a labdát, és egyszer sem találta el a kaput, míg a Manchester nyolcszor is. Chris Smalling fejelt egy kapufát a hajrában, kevésen múlt tehát a harmadik 1-0-s győzelem zsinórban.