Ma tényleg fel sem lehet állni a tévé elől

-

Szombati sportműsor:


M4 Sport
9.45: Asztalitenisz, Európa-bajnokság
12.45: Labdarúgás, NB II, Nyíregyháza Spartacus-Puskás Akadémia
15.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton FC-Paksi FC
17.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Debreceni VSC-Vasas FC
19.45: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, időmérő edzés


Sport 1
12.00: Úszás, rövidpályás világkupa, Szingapúr
14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Rosztov-Don - Győri Audi ETO KC
18.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Barcelona-Telekom Veszprém
21.00: Kézilabda, női EHF Kupa, 2. forduló, visszavágó, DVSC-TVP - Nantes

Sport 2
13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Eibar
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Barcelona
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Alavés
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Sporting Gijón

Sport M
13.00 és 15.15: Lósport, futam

Eurosport 1
9.45 és 12.45: Alpesi sí, világkupa, női óriásműlesiklás, Sölden
14.00: Kerékpár, Abu-Dzabi Tour
15.00: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg
19.00: Pályakerékpár, Európa-bajnokság, St. Quentin
23.00: Autósport, Porsche Szuperkupa, Austin, Egyesült Államok

Eurosport 2
7.00: Kerékpár, Tour of Hainan, Kína
10.00: Asztalitenisz, Európa-bajnokság
14.15: Autósport, Formula Renault Európa Kupa, Estoril
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Ingolstadt 04-Borussia Dortmund
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Borussia Mönchengladbach
20.35: Műkorcsolya, Grand Prix, férfi rövidprogram, Egyesült Államok
22.00: Műkorcsolya, Grand Prix, női kűr, Egyesült Államok

Digisport 1
0.55, 1.50 és 2.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Ausztrál Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
12.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Genova
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Juventus

Digisport 2
4.25, 6.05 és 7.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Ausztrál Nagydíj, időmérő edzés, Moto3, MotoGP, Moto2
5.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Ausztrál Nagydíj, 4. szabadedzés, MotoGP
13.55: Rögbi, Bajnokok Kupája, Munster Rugby-Glasgow Warriors
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Guingamp
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon FCO-Lorient

Digisport 3
6.00: Küzdősport, K-1, Glory-sorozat, Denver
14.30: Tenisz, ATP-torna, Moszkva
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, Columbus Blue Jackets-Chicago Blackhawks
13.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Tottenham Hotspur
15.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Middlesbrough
18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-West Bromwich Albion