Ma lehetetlenség felállni a tévé elől

-

A Ferencváros arra készül az Újpest ellen, amire fél évszázada nem volt példa (részletek itt). Lesz azért egy Loki–MTK-, egy Atlético–Barca-, egy ManUnited–Liverpool-rangadó és egy női US Open-döntő, játszanak a Győr kézisei a BL-ben, de láthatjuk a Real Madridot, Micheliszt és Mayweather búcsúmeccsét is. Élő sportközvetítések a hazai televíziókban szeptember 12-én, szombaton:


M4
10.00 és 14.15: Maratoni kajak-kenu vb, Győr
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA – MTK Budapest
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest–FTC
3.15 (vasárnap hajnal): Birkózás, vb, Las Vegas

Sport 1
12.00: Kosárlabda, férfi Eb, nyolcaddöntő
15.45: Kézilabda, női BL, selejtező, 16-os főtáblára jutásért, elődöntő, Győri Audi ETO KC – Radnicki Kragujevac, Drammen
18.45: Kézilabda, női BL, selejtező, 16-os főtáblára jutásért, elődöntő, Glassverket–Dalfsen, Drammen
20.45: Labdarúgás, holland bajnokság, Cambuur–PSV
2.00 (vasárnap hajnal): Ökölvívás, profi gála, Floyd Mayweather–Andre Berto, Las Vegas

Sport 2
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol–Real Madrid
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sporting Gijón–Valencia
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid–Barcelona

Sport M
12.55: Lóverseny, galopp

Eurosport
8.30: Autósport, LG FIA túraautó-vb, Motegi, időmérő
12.45: Autósport, Renault világsorozat, Németország, 1. futam
14.15: Kerékpár, Vuelta a Espana, 20. szakasz
18.00 és 21.00: Tenisz, US Open, női döntő, Vinci–Pennetta
7.00 és 8.00 (vasárnap reggel): Autósport, LG FIA túraautó-vb, Motegi

Eurosport 2
11.15: Ausztrálfutball, Western Bulldogs–Adelaide Crows
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München–Augsburg
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt–1. FC Köln

Digisport 1
8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzések
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton–Chelsea
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace–Manchester City
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United–Liverpool
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus–Chievo
23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Coritiba–Internacional

Digisport 2
12.30, 14.05, 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, időmérő
13.25: Gyorsaságimotoros-vb, San Marinó-i Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzések
15.55: Kézilabda, SEHA Liga, MVM Veszprém–Vojvodina
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone–AS Roma
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier–St. Éitenne
2.00 (vasárnap hajnal): Labdarúgás, brazil bajnokság, Palmeiras–Figueirense