Lehengerlő tv-műsor: Hertha, Juve, Liverpool, Atlético, Real, Barca

Fotó: AFP / ODD ANDERSEN

-

Láthat női kézis vb-döntőt, téli sportokat, teniszt, NFL-t, lóversenyt és dartsot is. Vasárnapi sportműsor.


M4 Sport
7.57: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Japán, bronzmérkőzés, Sanfrecce Hirosima–Guangzhou Evergrande
11.15: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Japán, döntő, River Plate–Barcelona
16.30: Asztalitenisz, Generációk Csatája, Budapest


Sport 1
9.30: Kézilabda, női vb, Dánia, a 7. helyért
12.00: Kézilabda, női vb, Dánia, az 5. helyért
14.30: Kézilabda, női vb, Dánia, bronzmérkőzés
17.00: Kézilabda, női vb, Dánia, döntő
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga–Atlético Madrid
22.45: Darts, PDC-vb, 4. nap

Sport 2
2.15: Amerikai futball, NFL, Dallas Cowboys–New York Jets
14.00: Darts, PDC-vb, 4. nap
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid–Rayo Vallecano
19.00: Amerikai futball, NFL, Indianapolis Colts–Houston Texans
22.30: Amerikai futball, NFL, Pittsburgh Steelers–Denver Broncos

Sport M
13.43: Lóverseny, futam

Eurosport
9.15: Alpesi sí, világkupa, Alta Badia, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam
10.30: Alpesi sí, világkupa, Courchevel, női óriás-műlesiklás, 1. futam
11.30: Sílövészet, világkupa, Szlovénia, férfi tömegrajtos
12.45: Alpesi sí, világkupa, Alta Badia, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam
13.30: Alpesi sí, világkupa, Courchevel, női óriás-műlesiklás, 2. futam
14.30: Síugrás, világkupa, egyéni, Engelberg

Eurosport 2
11.00: Sífutás, világkupa, Toblach, férfi 15 km klasszikus
13.15: Sífutás, világkupa, Toblach, női 10 km klasszikus
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC–Mainz
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach–Darmstadt

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Carpi–Juventus
14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford–Liverpool
16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City–West Ham United
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale–Lazio

Digisport 2
9.00: Tenisz, International Premier Tennis League
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta–Napoli
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone–AC Milan
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux–Olympique Marseille

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma–Genoa
17.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica–Rio Ave