Két magyar-francia, egy Győr-FTC és rengeteg MotoGP

Fotó: MTI / Kovács Anikó

-

Kézi- és vízilabdában francia napot tartunk, a Fradi a becsületéért küzd. A foci barátai is örülhetnek: majd minden sztárcsapat pályára lép. Íme a szombati élő tévés sportközvetítések listája!


4 Sport
16.25: Kézilabda, férfi felkészülési mérkőzés, Franciaország-Magyarország, Toulon
18.30: Vízilabda, férfi olimpiai selejtező, Magyarország-Franciaorsz-g, Trieszt, elődöntő
20.42: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paksi FC - DVSC-TEVA

Sport 1
16.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, Győri Audi ETO KC - FTC-Rail Cargo Hungaria
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-FC Barcelona
22.45: Tenisz, ATP-torna, Houston

Sport 2
1.00, 3.00: Tenisz, ATP-torna, Houston
13.00: Futsal, spanyol bajnokság
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Eibar
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Atlético Madrid
21.45: Ökölvívás, profi gála, London, Charles Martin-Anthony Joshua

Sport M
13.00 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
15.30: Kerékpár, Baszk körverseny
18.00: Tenisz, WTA-torna, Katowice
20.00: Curling, férfi világbajnokság, Bázel

Eurosport 2
14.45 és 20.30: Motorsport, Le Mans
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfL Wolfsburg-Mainz

Digisport 1
2.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Godoy Cruz-San Lorenzo
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Arsenal
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea-Chelsea
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-West Bromwich Albion
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Juventus

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Internazionale
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp - Paris-Saint Germain
19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston
23.00: Labdarúgás, argentin bajnokság, River Plate-Sarmiento

Digisport 3
13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell-Celtic
15.55: Gyorsaságimotoros-vb Amerikai Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés
16.50: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés
17.50: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés
19.30: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Moto3, időmérő edzés
20.25: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
21.05: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés
22.00: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Moto2, időmérő edzés