Képernyőn Némethék Gerrardék ellen, a Barca és a Forma-1

Fotó: Getty Images / Jamie Squire

-

Élő sportközvetítések a hazai televíziókban október 25-én, vasárnap:


M4 Sport
13.00: Kézilabda, női NB I, Dunaújváros–Siófok
15.00: Forma–1, Egyesült Államok Nagydíja, időmérő
20.00: Forma–1, Egyesült Államok Nagydíja, futam

Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante–Real Sociedad
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas–Villarreal
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona–Eibar
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid–Valencia

Sport 2
8.30: Autósport, TRC-sorozat, Thaiföld
14.45: Kézilabda, női BL, Fleury–Ferencváros
16.45: Kézilabda, férfi BL, PSG–Veszprém
19.00: Kézilabda, női BL, Győr–Midtjylland
21.15: NFL, New York Giants–Dallas Cowboys

Sport M
11.55: Lóverseny, futam

Eurosport
9.15 és 12.30: Alpesi sí, világkupa, Sölden, férfi óriásműlesiklás
14.45: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg
17.15: Autósport, Porsche Szuperkupa, Egyesült Államok
22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Montreal Impact–Toronto FC
0.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Sporting Kansas City (Németh Krisztián) – Los Angeles Galaxy

Eurosport 2
12.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund–FC Augsburg
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach–Schalke 04
19.45: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Franciaország–Szíria
22.45: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Oroszország – Dél-Afrikai Köztársaság

Digisport 1
9.55: Atlétika, Frankfurt Maraton
12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland–Newcastle
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United–Manchester City
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool–Southampton
21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG–St. Étienne

Digisport 2
8.00: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria–Verona
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus–Atalanta
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina–AS Roma
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo–Napoli

Digisport 3
12.00: Tenisz, ATP-torna, Kremlin-kupa
14.00: Tenisz, ATP-torna, Kremlin-kupa
16.50: Rögbi, világbajnokság, elődöntő
19.45: Autósport, NASCAR, Talladega