Képernyőn az angol bajnokság szuperrangadója

-

Élő sportközvetítések a hazai televíziókban szeptember 10-én, szombaton:


M4 Sport
14.54: Autósport, DTM, Nürburgring
17.57: Labdarúgás, OTP Bank Liga, NB I, DVTK-Újpest
20.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, NB I, MTK-FTC

Sport 1
12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Atlético Madrid
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Osasuna
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla - Las Palmas
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona - Alavés

Sport 2
17.45: Kézilabda, női EHF Kupa, Alba Fehérvár-Gdynia

Sport M
13.00 és 15.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
18.00 és 22.00: Tenisz, US Open
12.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 20. szakasz

Eurosport 2
12.00: Síugrás, nyári GP, Csajkovszkij
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Hamburger SV
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Borussia Dortmund

Digisport1
8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, San Marinó-i Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
12.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Rangers
15.10: Autósport, Euroformula Open, Red Bull Ring, 1. futam
16.10: Autósport, GT Open, Red Bull Ring, 1. futam
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sassuolo
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Napoli
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Defencia-San Lorenzo

Digisport2
5.00: Küzdősport, K-1, Glory-sorozat, New Jersey
9.45: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Nürburgring, 1. futam
12.30, 14.05 és 15.00: Motorsport, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2időmérő edzés
13.25: Motorsport, San Marinó-i Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
16.15: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Németország, 1. futam
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Bordeaux
20.25: Kézilabda, SEHA Liga, Vardar Szkopje-Telekom Veszprém

Digisport3
15.30: Kosárlabda, BuDUNKpest fesztivál
17.05: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Nürburgring, 2. futam
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Monaco

Spíler TV
13.00: Labdarúgás: Premier League: Manchester United - Manchester City