Képernyőn a Tottenham–Manchester City-rangadó

-

Élő sportközvetítések a hazai televíziókban október 2-án, vasárnap:


M4 Sport
4.00: Autósport, GP3, Malajziai Nagydíj
8.30: Forma–1, Malajziai Nagydíj, futam
14.30: Labdarúgás, NB II, Zalaegerszeg–Kisvárda
17.30: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19–Linz
21.00: Repülősport, Red Bull Air Race, Indianapolis


Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia–Atlético Madrid
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid–Eibar
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol–Villarreal
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo–Barcelona

Sport 2
10.30: Tenisz, ATP-torna, Csengtu
15.30: Amerikaifutball, NFL, Jacksonville Jaguars–Indianapolis Colts
19.00: Amerikaifutball, NFL, Atlanta Falcons–Carolina Panthers
22.25: Amerikaifutball, NFL, San Diego Chargers–New Orleans Saints

Sport M
12.00 és 15.15: Lósport, futam

Eurosport 1
11.15: Motorsport, Supersport-vb, Magny-Cours
13.00: Motorsport, Superbike-vb, Magny-Cours
14.00: Autósport, Blancpain Sprint Series, Barcelona
15.30: Kerékpár, Eurometropole, Belgium
23.15: Lovassport, Los Angeles Masters

Eurosport 2
9.00: Kerékpár, kazah körverseny
12.30 és 13.30: Autósport, ETC Kupa, Imola
14.30: Motorsport, Supersport-vb, Magny-Cours
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfL Wolfsburg–FSV Mainz
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04–Borussia Mönchengladbach

Digisport 1
0.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, River Plate–Vélez Sarsfield
10.20: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Imola
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli–Juventus
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna–Genoa
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan–Sassuolo
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma–Internazionale

Digisport 2
6.30: Tenisz, WTA-torna, Peking
13.10: Autósport, ADAC GT Masters, Hockenheim
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta–Napoli
17.00: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Imola
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino–Fiorentina
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon–St. Étienne

Digisport 3
13.05: Autósport, Euroformula Open, Monza
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria–Palermo
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice–Lorient
20.10: Autósport, NASCAR, Dover International Speedway

Spíler TV:
12.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United–Stoke City
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur–Manchester City
17.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley–Arsenal