Képernyőn a sanghaji ATP 1000-es döntő

-

Élő sportközvetítések a hazai televíziókban október 16-án, vasárnap:


M4 Sport
12.45: Labdarúgás, NB II, Bébkéscsaba–Vác
15.00: Autósport, DTM, Hockenheim, 2. futam
17.15: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV 19–Red Bull Salzburg

Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés–Málaga
15.15: Kézilabda, EHF Kupa, 2. forduló, 1. mérkőzés: Érd–Issy Paris 15.30
17.15: Kézilabda, férfi BL, Vardar Szkopje – MOL-PICK Szeged
20.30: Labdarúgás, Primera División, Villarreal–Celta Vigo

Sport 2
09.15: Kerékpár, országúti vb, Doha, férfi mezőnyverseny
16.15: Labdarúgás, Primera División, Athletic Bilbao–Real Sociedad
19.00 és 22.30: Amerikaifutball, NFL

Sport M
12.00 és 15.15: Lósport, futam

Eurosport 1
08.30: Autósport, World Endurance, Japán,
11.15: Autósport, Supersport, Jerez
13.00: Motorsport, Superbike-vb, Jerez, 2. futam
14.00: Tenisz, WTA-torna, Linz, döntő
16.00 és 20.30: Sznúker, Brit Open, Manchester, döntő

Eurosport 2
09.30: Atlétika, maraton, Amszterdam
14.15: Autósport, Supersport, Jerez
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz–Darmstadt
17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg–RB Leipzig
21.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Montreal Impact–Toronto FC

Digisport 1
10.30: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, döntő
14.40: Labdarúgás, Serie A, Lazio–Bologna
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Lokeren
20.40: Labdarúgás, Serie A, Chievo-AC Milan
22.45: Labdarúgás, argentin bajnokság

Digisport 2
03.50: Motorsport, Moto3, Japán Nagydíj, futam
05.10: Motorsport, Moto2, Japán Nagydíj, futam
06.50: Motorsport, MotoGP, Japán Nagydíj, futam
10.00: Autósport, F3 Eb, Hockenheim, 3. futam
12.25: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina–Atalanta
14.55: Labdarúgás, Serie A, Internazionale–Cagliari
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne–Dijon
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille–Metz

Digisport 3
11.50: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Hockenheim, 2. futam
14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent–Waregem
20.25: Autósport, NASCAR, Kansas Speedway

Spíler TV
01.00: Jégkorong, NHL, Ottawa Senators–Montréal Canadiens
04.00: Jégkorong, NHL, Vancouver Canucks–Calgary Flames
14.05: Labdarúgás, Premier League, Middlesbrough–Watford
16.35: Labdarúgás, Premier League, Southampton–Burnley