Képernyőn a pólósok bronzmeccse, a Barca, a Milan és a manchesteriek

-

Élő sportközvetítések a hazai televíziókban január 23-án, szombaton:


M4 Sport
11.45 és 14.57: Rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság, Moszkva
16.10: Vízilabda Európa-bajnokság, Belgrád, férfi bronzmérkőzés, Magyarország-Görögország
17.40: Vízilabda Európa-bajnokság, Belgrád, férfi döntő, Szerbia-Montenegró
19.57: Kosárlabda, férfi NB I, TLI-Alba Fehérvár - Egis Körmend

Sport 1
13.00: Futsal, spanyol bajnokság, UMA Antequera-Jaén Paraíso Interior
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-FC Barcelona
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Villarreal
22.00: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks-Minnesota Wild

Sport 2
13.30: Jégkorong, KHL All Star-hétvége, Superskills
15.00: Jégkorong, KHL All Star-mérkőzés
18.00: Kézilabda, Férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Franciaország-Horvátország
20.15: Kézilabda, Férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Lengyelország-Norvégia

Sport M
13.45: Lósport, futam
15.30: Lósport, futam
17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
1.00 és 13.15: Tenisz, Australian Open
11.45: Alpesi sí, világkupa, Kitzbühel, férfi lesiklás
14.30: Sífutás, világkupa, Nove Mesto
15.30: Sílövészet, világkupa, Olaszország
16.15: Síugrás, világkupa, Zakopane
21.00: Kerékpár, Manchester
1.00 (vasárnap hajnal): Tenisz, Australian Open

Eurosport 2
1.00 és 11.45: Tenisz, Australian Open
10.15: Alpesi sí, világkupa, Cortina d'Ampezzo
13.15: Sífutás, világkupa, Nove Mesto
14.00: Északi összetett, világkupa, Chaux-Neuve
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Bayer Leverkusen
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Borussia Dortmund
1.00 (vasárnap hajnal): Tenisz, Australian Open

Digisport 1
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Liverpool
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Southampton
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Manchester City
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-AC Milan

Digisport 2
13.55: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Újpest FC-1. FC Nürnberg
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Angers
19.25: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Arouca

Digisport 3
13.55: Rögbi, Bajnokok Kupája, Toulouse-Saracens
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Atalanta
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Caen