Képernyőn a négy topliga rangadója és a Szeged-Barcelona

-

Atlético-Real, Milan-Napoli, Bayern-Dortmund és Arsenal-Manchester United rangadót is láthatunk ma. Élő sportközvetítések a hazai televíziókban október 4-én, vasárnap:


M4
16.00: Labdarúgás, NB II, Mezőkövesd-Kisvárda
18.30: Vízilabda, férfi ob I, Miskolc-BVSC

Sport 1
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Betis
14.00: Röplabda, női Eb, Belgium, bronzmérkőzés
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Valencia
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Villarreal
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Real Madrid

Sport 2
10.30: Tenisz, ATP-torna, Kuala Lumpur, döntő
14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Ajax-PSV Eindhoven
16.15: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, MOL-Pick Szeged - Barcelona
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Tampa Bay Buccaneers-Carolina Panthers
22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, San Francisco 49ers-Green Bay Packers

Sport M
11.55: Lóverseny, galopp, 24. versenynap

Sportklub
17.00: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Linz

Eurosport
7.30: Asztalitenisz Európa-bajnokság, Oroszország, elődöntő
10.30: Superbike-vb, Franciaország, Superbike, 1. futam
11.30: Superbike-vb, Franciaország, Supersport, futam
13.00: Superbike-vb, Franciaország, Superbike, 2. futam
14.00: Autósport, Blancpain Sprint Series, San Marino
15.30: Kerékpár, lombardiai körverseny, Olaszország
22.35: Lovassport, Los Angeles Masters, Los Angeles

Eurosport 2
9.00: Kerékpár, Tour of Almaty, Kazahsztán
13.00: Kerékpár, Eurometropole, Belgium, 4. szakasz
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-1. FC Köln
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Borussia Dortmund
23.00: Labdarúgás, MLS, FC Dallas-Houston Dynamo

Digisport 1
10.35: Vízilabda, férfi Eurokupa-selejtező, Budapest, Szeged-Diapolo - Jardran Split
13.10: Autósport, ADAC GT Masters, Hockenheim, 2. futam
14.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-FC Liverpool
16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Manchester United
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Napoli

Digisport 2
6.30: Tenisz, WTA-torna, Peking
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Sassuolo
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Internazionale
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Bologna
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Olympique Marseille