Képernyőn a madridi derbi

-

Élő sportközvetítések a hazai televíziókban november 19-én, szombaton:


M4 Sport
13.27: Vízilabda, férfi OB I, DVSC–Vasas
15.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paksi FC–Budapest Honvéd
17.40: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vasas FC–Ferencvárosi TC
19.50: Kosárlabda, női Eb-selejtező, Magyarország–Portugália

Sport 1
10.30: Jégkorong, KHL, Kunlun Red Star–Szibir
13.15: Futsal, spanyol bajnokság, Aspil Vidal Ribera Navarra–Jaén Paraíso Interior
15.30: Kézilabda, női BL, Győri Audi ETO KC – Rosztov-Don
18.00: Kézilabda, férfi BL, Kristianstad – MOL-Pick Szeged
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid–Real Madrid
03.00: Ökölvívás, Szergej Kovaljov–Andre Ward

Sport 2
10.00: Cselgáncs, GP, Csingtao
12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo–Sevilla
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona–Málaga
18.15: Kézilabda, női EHF-kupa, Dunaújvárosi KKA–Érd
22.00: Küzdősport, UFC-gála, Belfast
03.00: Küzdősport, UFC-gála, São Paulo

Sport M
13.15, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
10.30: Curling, férfi Eb
14.00 és 20.15: Sznúker, északír Open
17.00: Autósport, World Endurance bajnokság, Bahrain

Eurosport 2
07.30, 9.30, 11.45 és 14.00: Műkorcsolya, GP, Kína
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg–Schalke
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund–Bayern München
20.30: Pályakerékpár, Revolution Series, Franciaország
21.00: Rögbi, barátságos mérkőzés, Franciaország–Ausztrália

Digisport 1
15.00 és 21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese–Napoli

Digisport 2
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo–Cagliari
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG–Nantes
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus–Pescara

Digisport 3
14.55: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Olaszország – Dél-afrikai Köztársaság
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nancy–Dijon

Spíler TV
13.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United–Arsenal
15.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton–Liverpool
18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur–West Ham United
22.00: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings–New Jersey Devils
01.00: Jégkorong, NHL, Montréal Canadiens–Toronto Maple Leafs