Képernyőn a Green Bay Packers és Novak Djokovic

-

Élő sportközvetítések a hazai televíziókban szeptember 11-én, vasárnap:


M4 Sport
15.09: Autósport, DTM, Nürburgring
16.42: Labdarúgás, Markantil Bank Liga, NB II, Aqvital Csákvár - Szolnoki MÁV
18.57: Kézilabda, férfi NB I, Vác-Balmazújváros

Sport1
04.00: Küzdősport, UFC, Stipe Miocic-Alistair Overeem, Cleveland
13.00: Jégkorong, KHL, Avangard Omszk-Slovan
15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Betis
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Eibar
20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo La Coruna-Athletic Bilbao

Sport 2
12.30: Hegyikerékpár, vb, downhill, női és férfi elit, Val di Sole
19.00: Amerikaifutball, NFL, Jacksonville Jaguars-Green Bay Packers
22.30: Amerikaifutball, NFL, Dallas Cowboys-New York Giants

Sport M
13.00, 15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

Eurosport 1
11.00: Síugrás, nyári GP, Csajkovszkij
17.15: Kerékpár, Vuelta a Espana, 21. szakasz
22.00: Tenisz, US Open

Eurosport 2
01.00: Labdarúgás, MLS, Philadelphia Union-Montreal Impact
11.00: Atlétika, Great North Run
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Augsburg
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Hoffenheim
20.30: Kerékpár, Montreal GP

Digisport 1
01.25: Autósport, Nascar, Richmond
9.40: Autósport, F3 Európa-bajnokság, Nürburgring, 3. futam
10.50, 12.10 és 13.50: Motorsport, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, futam
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Udinese
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Caen
20.25: Kézilabda, SEHA Liga, Metalurg Szkopje-Telekom Veszprém
22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Boca Juniors-Belgrano

Digisport 2
00.20: Labdarúgás, argentin bajnokság
11.35: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Németország, 2. futam
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Sampdoria
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Charleroi
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Pescara-Internazionale

Digisport 3
13.30: Autósport, Euroformula Open, Red Bull Ring, 2. futam
14.55: Kézilabda, német bajnokság, THW Kiel-Lemgo
16.35: Autósport, GT Open, Red Bull Ring, 2. futam
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Olympique Marseille

Spíler TV
16.35: Labdarúgás: Premier League: Swansea City - Chelsea
23.55: Jégkorong, vk-felkészülési mérkőzés, Európa - Észak-Amerika U23, Montreal