Képernyőn a Fradi BL-meccse, a MotoGP és a topligák sztárcsapatai

-

Élő sportközvetítések a hazai televíziókban november 7-én, szombaton:


M4 Sport
14.27: Kézilabda, férfi Provident-kupa, Magyarország–Fehéroroszország, Debrecen
16.27: Kézilabda, férfi Provident-kupa, Magyarország B–Argentína, Debrecen
18.27: Labdarúgás, NB II, Siófok–Csákvár
20.27: Vízilabda, férfi ob I, Szolnok–Eger
21.59: Rövid pályás gyorskorcsolya, világkupa, Toronto

Sport 1
17.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-Rail Cargo Hungaria – Thüringer HC
22.00: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings–Florida Panthers

Sport 2
13.00: Futsal, spanyol bajnokság, ElPozo Murcia–Barcelona
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo–Valencia
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante–Deportivo La Coruna
21.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga–Betis

Sport M
13.55: Lósport, futam

Eurosport
8.30: Sznúker, Euro Tour, Szófia
21.30: Küzdősport, World Grand Prix Series

Eurosport 2
6.30: Kerékpár, Tour of Taihu Lake, Kína
8.00, 9.30, 11.45, 14.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München–VfB Stuttgart
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, SV Darmstadt–Hamburger SV

Digisport 1
8.55, 9.50, 10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzés
12.30: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, Moto3, időmérő edzés
13.25: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés
14.05 és 15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Valenciai Nagydíj, MotoGP és Moto2, időmérő edzés
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United–West Bromwich
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City–Chelsea
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan–Atalanta

Digisport 2
6.55: Autósport, Formula E, Malajzia, a futam
14.30: Tenisz, ATP-torna, Párizs
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille–Bastia
22.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Corinthians–Coritiba

Digisport 3
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth–Newcastle
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG–Toulouse