Képernyőn a Fradi, a Real, a Chelsea, a Forma–1 és a kézi-BL

-

Élő sportközvetítések a hazai televíziókban október 24-én, szombaton:


M4 Sport
13.00: Labdarúgás, U17-es Eb-selejtező, Magyarország–Románia
15.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia – DVSC-TEVA
17.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr–Ferencváros
19.40: Forma–1, Egyesült Államok Nagydíja, időmérő edzés

Sport 1
13.00: Futsal, spanyol bajnokság, Inter Movistar–Barcelona
16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged – Montpellier
19.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Twente – PSV Eindhoven

Sport 2
10.00: Salakmotor, Ausztrál Nagydíj
14.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo–Real Madrid
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla–Getafe

Sport M
13.55: Lóverseny, futam

Eurosport
9.15 és 12.30: Alpesi sí, világkupa, Sölden, női óriásműlesiklás
13.45 és 15.00: Tenisz, WTA-torna, Luxemburg
19.45: Pályakerékpár, Manchester
22.00: Autósport, Porsche Szuperkupa, Egyesült Államok
23.45: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Németország–Mexikó

Eurosport 2
8.00: Kerékpár, Saitama Criterium, Japán
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München–Köln
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Ingolstadt–Hertha BSC
20.45: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Mali–Honduras
23.45: Labdarúgás, U17-es vb, Chile, Argentína–Ausztrália

Digisport 1
9.25: Autósport, Formula E, Peking, futam
12.00: Tenisz, WTA-torna, Kremlin-kupa
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United–Chelsea
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal–Everton
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo–Internazionale
0.55 (vasárnap hajnal): Labdarúgás, brazil bajnokság, Palmeiras–Sport Recife

Digisport 2
6.30, 7.25, 8.05 és 9.00: Gyorsaságimotoros-vb, Malajziai Nagydíj, Moto3, MotoGP, Moto2, időmérő edzés
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli–Genoa
17.00: Rögbi, világbajnokság, elődöntő
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier–Bastia
22.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Figueirense–Santos

Digisport 3
14.30: Tenisz, ATP-torna, Kremlin-kupa
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent–Oostende