Képernyőn a Forma–1-es Mexikói Nagydíj

-

Élő sportközvetítések a hazai televíziókban október 30-án, vasárnap:


M4 Sport
13.15: Labdarúgás, NB II, Kisvárda–Nyíregyháza
15.45: Vízilabda, női ob I, BVSC–Szeged
19.45: Forma–1, Mexikói Nagydíj, futam


Sport 1
11.00: Úszás, világkupaverseny, Hongkong
14.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis–Espanyol
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas–Celta Vigo

Sport 2
11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Villarreal
14.30: Amerikaifutball, NFL, Cincinnati Bengals–Washington Redskins
18.00: Amerikaifutball, NFL, New Orleans Saints–Seattle Seahawks
21.30: Amerikaifutball, NFL, Atlanta Falcons–Green Bay Packers

Sport M
13.00 és 15.15: Lósport, futam

Digisport 1
09.00 és 12.15: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr
14.55: Labdarúgás, Serie A, Empoli–AS Roma
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Rennes–Metz
20.25: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria–Internazionale
23.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Arsenal–River Plate

Digisport 2
04.50, 6.10, 7.50: Gyorsaságimotoros-vb, Malajziai Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP
12.25: Labdarúgás, Serie A, Atalanta–Genoa
14.55: Labdarúgás, Serie A, AC Milan–Pescara
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Mechelen–KAA Gent
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille–Girondins Bordeaux

Digisport 3
12.25: Autósport, Euroformula Open, Jerez, 2. futam
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, OGC Nice–Nantes
18.05: Autósport, NASCAR, Martinsville Speedway

Eurosport 1
07.00 és 12.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína
17.15 és 19.00: Motorsport, Superbike vb, Katar
20.00 és 22.15: Labdarúgás, MLS, negyeddöntő

Eurosport 2
05.30: Kerékpár, hajnani körverseny
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim–Hertha BSC
17.30: Labdarúgás, Bundesliga, 1. FC Köln–Hamburger SV

Spíler TV
14.05: Labdarúgás, Premier League, Everton–West Ham United
16.35: Labdarúgás, Premier League, Southampton–Chelsea
20.00: Jégkorong, NHL, Winnipeg Jets–Buffalo Sabres
23.00: Jégkorong, NHL, New York Islanders–Toronto Maple Leafs